Türkçe Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkçe Rap

Rap

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çok Güzel Bişey

YazarMesaj
ezZzi
Admin
Admin
ezZzi

Kadın Mesaj Sayısı : 44
İş/Hobiler : Gezmekk
Tuttuğu Takım : Çok Güzel Bişey 1447
Ruh Hali : Çok Güzel Bişey 1116

Çok Güzel Bişey Empty
MesajKonu: Çok Güzel Bişey   Çok Güzel Bişey Icon_minitime28th Temmuz 2008, 20:40

cok güzel bir kiz .. ve cok güzel bir delikanli .. günün birinde bir solariumda karsilasiorlar..
kiz kendisi orada calisiyor.. cocuk iyse sadece müsteri. ilk basda müsteri olarak gelip gidior .. tabiki kiz cok beyenior cocugu ama fazla sohbetleri olmuyor.
kisa zamandan sonra bakiorlar ayni ortam / arkadas cevreleri var ve tanisiyorlar kaynasiyorlar. tabiki artik cocuk bir müsteri olarak degilde .. artik bir arkdas olarak
gelip gidior. git gel git gel elbette bunlar iyi arkadas oluyorlar.. daha dogrusu cok ama cok iyi kanki oluyorlar. birlikde gezerler tozarlar ve o kizin icindeki hoslanti yok olur
cünkü ona kanki gözüyle bakar. cok sefer onu .. ama gercekden bir arkadas olarak. ayni sekilde cocuk kizi. herseyini paylasirlar .. anlatirlar.. oturur aglarlar - gülerler..
birbirlerine kizarlar ve yerine göre birbirlerinide kiskanmaya baslarlar.

ayni arkadas cevresi olan arkadaslar bunlardan süpelenmeye baslar.. birlikde olduklarini veya birbirlerinden hoslandiklarini söylerler ama bu 2 genc sürekli hayir der
öyle bisi olmadini dile getirir.. ve gercekdende öylemis .. sadece arkadaslarmis! Birbirlerine sarilirlar - canim cicim derler ama farkli düsüncede olmadan.
fakat bu arkadaslar rahat birakmazlar bu 2 genci. sürekli ayni muhabbet..

günün birinde bu 2 genc baslar bu konu üzeri konusmaya .. ve ne oluyorsa iste o günden sonra olmaya baslior.. bunlar kendince sorgulamaya basliyor acaba millet
neden böyle düsünür diye.. acaba öyle asiri icli dislilarmi yoksa? derken.. bunlar hergün bu konuyu konusup gülmeye baslarlar..

bi gece eylencesinde bunlar karar verir birlikde oraya gitmeyi.. giderler .. eylenirler.. icerler .. oynarlar .. tabiki koca ekip orda.. herkes orada..
bu kiiz bu cocugun bir arkadasiyla dans etmeye baslar ve cocuk annnnnnnnidennn kiskanclik triplerine girip kizi ordan cekip eve götürmeye kalkisir.
kiz tabiki herkesin önünde rezil olur utanir .. neye ugradina sasirir. disarda sorar kendisine > bu neyin nesiydiydi < diye .. cocukda bilmiorum diye yanit verir.

kiz cok sinirli tabiki ve sürekli sorar sorar .. cocukda - o dans ettigi kisinin iyi biri olmadini söyler onun icin kizdini söyler.. ama kiz buna inanmaz.. sürekli tekrarlar

NIYE BÖYLE YAPTIN!?!? NIYE !?!?! ve Sonunda cocuk derki.. KISKANDIM ISTE SENIIIIII KISKANDIMMMM ..
orda olay kopar iste kizinda hosuna gitmior degil.. elbette oda anlamisdi durumu.. ama duymak istemisdi .. ! cocuk kizi eve birakir ve gider.
tabiki bunlar baslar mesaj cekmeye.. iste söyledir böyledir derken.. cocuk sonunda duygularini dile getirir..
kizdan hoslandini zar zor yazar. ve kiz zaten tahmin ettigi icin hosuna gider.. ama bilirki bunlarin sonu asla olmaz.. cünkü aileler.. aileler buna izin vermezler.

erttesi günü bunlar bulusur.. hic bisi yokkmus gibi sinema yaparlar.. gezerler tozarlar.. bi süre bu böyle gider.. cocuk kizi isden alir .. gezerler ama sadece
"arkadas" olarak.. sevgili degiller..

bunlar anlasiorlar aksam bulusup bu konuyu konusmaya.. bulusuyorlar.. bi güzel bara gidip oturup 2 saarap icerken konusmaya baslarlar..
birbirlerinden hoslandiklarini cekine cekine birbirlerine söylerler ve utanirlar.. ama ayni zamandada hoslarina gider - fakat ayni zamandada biilirlerki sonlari yok.
yani sonu olmayan birseye basdan evet deemek sacmalikdir .. bunlar baslar 2 bardakdan fazla icmeye.. koca sarap sisesi biter ve kiz artik eve gitmeyi arzu eder..
cocuk birakir eve .. ve arabada kapinin önünde bunlarin ilk öpüsmesi olur .. cok ani - cok sasirtici ve ayni zamanda coooooook güzel bir duyguyu yasarlar

o günden sonra tabiki beraber olurlar.. ve herkese söylerler.. hatta arkadaslarina derlerki "SAOLUN .. sizin yüzünüzden oldu, sizler bizlere böyle seyler demeseydiniz bizim asla
aklimiza gelmicekdi veya cok cok gelicekdi bilemicez"

fakat bu arkadas grubun hepsi bu kararla mutlu degildi.. aralarindan kiskananlar .. fesaticlar vardi.. sürekli bunlari ayirmaya calisirlardi
yalanla dolanla.. laf sokmayla .. cogu kezde basarmislardir.. bunlar ayirilip birlesirlerdi... cünkü coook seferlerdi birbirlerinii.. ama .. iste ama.. erkek biraz korkuyordu bazi seylerden
ailesinden .. ortamdan .. ve bazen teredüte kaliordu acaba sonu neolucak diye..

her ayriligin ardindan okadar cok göz yasi akardiki.. 2 tarafdanda.. ama barismalarinda sanki dünyaya yeniden gelmis gibi olurlardi..
ama cocugun kafasinda sürekli " olmaz --- ailem istemez --- nasil yapicam --- nasil olucak" diye düsünüp dururdu
bu düsünce onu yiyip bitiridi.. hergün ayni düsünceyle yatip kalkmak gercekden insanin piskolojisini bozar..

bunlar baslamislardi baya cok kavga etmeye.. galiba asiri cok nazara gelmislerdi.. cünkü felaket cok kavga ederlerdi.. her kücücük seye kalb kirilirdi üzülürlerdi.. küserlerdi...

bi kac kavga olmusdurki - bidaa hic barismicaklar diye düsünmüslerdir.. hatta bi ay bile ayri olmuslardi ama sonunda yüce rabbim onlarin yollunu yine birlesdirmisdir.

aradan yaklasik 1 bucuk sene gecdikden sonra .. bi güzel lokantada bunlar oturup yemek yerken baslarlar yine sohbetlerine.. ve cocuk su lafari söylemeye baslar..
"SEN ARTIK BENIM HAYATIM YASAMIM .. BUGÜNÜM YARINIM OLDUN .. SENSIZ ASLA BI GÜN DÜSÜNEMIYORUM ... SENI CANIMDAN COK SEVIYORUM .. VE ILK DEFA
SANA BU LAFI DIYORUM .. BENIM KADINIM OLMANI ISTIYORUM .. EEFET .. COK IYI DÜSÜNDÜM VE ARTIK SENINLA BU YOLA CIKMAYA KARAR VERDIM.. NE GELIRSE
GELSIN UMRUMDA DEGIL .. GEREKIRSE AILEMI BILE GERIDE BIRAKIRIM ..!" diyerek baslamisdi aglamaya.. bütün lokantanin icinde.

bu laf kizi felaket etkilemisdir.. biliyordu cocugun onu canindan cok sevdiyini ama artik onun kadini olmasini istedini ilk defa duymusdu.. ve sok olmusdu..
tam olarak inanamiordu cünkü okadar seyler yasadilarki.. ister aile olsun ister arkadslar olsun.. .cogu insanlar bunlarin birlikde olmalarini istemiyordu ve cocuk
bi kac kere kulak demeyimde.. ama yinede o tarafa dogru yönelince - kizdaki güveni yitirmisdi.. yani kiz pek inanmiodu bu yola ciddi ciddi gideceklerini.. ama yinede
kiz oan sunlari demisdi: "HAYIR BITANEM; BU YOLA GÜZEL SEKILDE GIDECEGIZ; AILEMIZIN IZININI ALIPDA GIDECEGIZ ONLARSIZ OLMAZ! EGER AILEMIZ YOK DIYORSA
BIZ ONLAR EFET DIYENE KADAR MÜCADELE VERECEGIZ!

bunlari duyunca cocuk daha cok etkilenip nekadar cok sevdiyini dile getiriyor..

aradan bi kac hafta geciyor ve bunlar yine sacma bi konu yüzünden kavga edip tartisiyorlar.. busefer büyük bi kavga oluyor.
kiz sinirinden agzindan ilk defa yanlis bi kelime kaciriyor ve cocuk buna cok ama cok kiziyor.. kiz özür diliyor .. yalvarior ama nafile.. cocuk gurur yapiyor..
halbuki cocuk okadar yanlislar yapmisdi.. kizi cocgu zaman yari yolda birakmisdi ama kiiz bunlarin hepsini herzaman affetmisdi.. cocuk kizin kapisina dikilip aff dilemesimi..
yada aglayip yalvarmasiimi.. yada onca mesaj cekemelerimi .. neeeeeeeeler neleeeeeeeeeer .. kiz hep aff etmisdi.. cünkü seviyordu.. ölüyordu onun icin..
ama cocuk - kizin tek bir hatasini aff edemiyormus.
kiz neler dener denemez cocugun gönlünü almaya .. ama yok .. cocuk geriye bakmaz.

kiz aglar.. siizlar.. annesiyle.. bacisiyla.. arkadaslarla konusur napsa diye.. kendini cok kötü hisseder .. aklina binbir seyler gelir..
cocuk dalgami gecdi bu süre boyu.. oyunmu oynadi.. hersey yalanmiydi..?? ya o akan göz yaslar?? cocukda cogu kezz oturup aglamisdi ..bunlardami yalandi?? diye kendince
sürekli sorgular..

belliri bi süreden sonra anlarki.. artik bitmisdir.. bu konu kapanmisdir.. ve diyerleri KAZANMISDIR .. ve cocugu rahat birakir.. ne arar nede sorar..
sade kendince icinden hergün / hergece aglayarak allahina duva eder onu geri getirmesi icin.. birlikde dinledigi sarkilar cikinca dayanamaz kapar.. bakdiklari sinema filimleri cikinca kapar..
yollda her gördüygü araba onun arabasi.. her gördüygü delikanliyi o sanar.. herzaman kalbi sanki durur gibi oluyor..

aradan 6 ay gecer .. kiz iyi bi durumda.. artik o eski kapilari kapamis olur.. önüne bakar.. ne o arkadaslari nede kendisini görür..
sevinsin artik o arkadaslar.. sevinsin.. 2 seven insani sonunda ayirmaya basardilar.. cocugu iyi doldurmuslardi .. helal olsun derdi kendince..
allahim onlari bildigi gibi yapsin derdi sürekli.. ve ici huzurlu olurdu..

günün birinde telefon calar.. kizin sevdiyi samimi bi arkadasi arar..
nbr nasilsin derken.. arkadas derki .. otur bacim.. ve sakin üzülme sinirlenme..
kiz sasirir neoldu acaba diye?! ve o günü hayatinin galiba en aci haberini alir.. sevdiyi cocuk türkiyeden nikah kiymis akrabasiyla

kiz aglasinmi .. sevinsinmi.. üzülsünmü.. sinirlensinmi.. bilemiyordu.. ve tabiki ister istemez baslamisdi aglamaya.. gözünden akan o yaslarin hepsi bir ELVEDA yaslariydi..
artik gercekden bitmisdi.. gercekden artik sevdiyi adami kayip etmisdi.. hergün duva edip hergün onun geriye geleceni bekledigi gün artik bitmisdi. .o gün gelmeyecekdi..
tek 1 hata yüzünden - tek 1 yanlis kelime yüzünden - agir bir bedel ödemisdi.

hemen ardindan kendini toparlar ve kendince daha ne aglayacani nede onu bidaha anicana yeminler eder.
artik o evlendi.. evli adamin arkasindan aglanmaz - düsünülmez diye söylenip dururdu.. 6 ay aradan 6 ay sadece gecmisdi.
biliordu elbette evlencek veya bir yeni sevgilisi olacakdi .. ama 6 ay?? ve anlamisdiki o cocukda sevgisini kalbine gömdünü.. anlamisdiki bidahaa asla sevemiceni ve gidip
ailesinin beyendigi bi kiza razi olmusdu.. anlamisdiki asla bu yasadigi duygulari bidaaa yasayamicagni ve kendisinide - sevdiyinide yangina atmisdi.. kahretsinnn ..
biraz cesaretli olsaydin olmazmiydi?? Biraz daha DELIKANLI olsaydin olmazmiydi ?? ne kendini - nede baskalarini yakacakdin..
Cesaret.. cesaret.. herkes cesaretli dogmazmis ..

ama kiz biliordu - kismet demek bu degilmis.. zaten böyle gücsüz bir adamla nekadar mutlu olabilirdiki?? sevgisine eger arka cikamiyorsa .. baska konularda nasil arka cikacakdiki?
Acaba mutlu olacaklarmiydiki??

Kizin - kiz arakasindan bir ricazi vardi.. "benim yerime sen onu ara cünkü o artik evlenmis ben arayamam dogru olmaz yakismaz bana" diyerek su sözleri ona illet demisdi

>>ne oldu - olmadi.. güzel günler yasadik.. allahim seni ve aileni mutlu etsin.. SEN MUTLU OL - bu bana yeter !!!
<< bu sözleri söyleyip kiz icin bu konu kapanmisdi..

GIDEN GITMISDIR ; ARKANA BAKMA! YANINDA OLAN - YANINDA KALAN SENINDIR - SENINLEDIR!!

evet arkadaslar buda benden sizeydi .. saygilar

Çok Güzel Bişey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-