Türkçe Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkçe Rap

Rap

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anladım...

YazarMesaj
ezZzi
Admin
Admin
ezZzi

Kadın Mesaj Sayısı : 44
İş/Hobiler : Gezmekk
Tuttuğu Takım : Anladım... 1447
Ruh Hali : Anladım... 1116

Anladım... Empty
MesajKonu: Anladım...   Anladım... Icon_minitime28th Temmuz 2008, 20:47

Anladım..

Her istediğim olur sandım… Olmuyormuş sen olmayınca anladım… Oysa hiçbir şeyi senin kadar istememiştim ben… Ve hiç kimseyi düşünmemiştim seni düşündüğüm kadar… Oysa yarınıma yazmıştım seni.. kaderime yazmıştım… Hayaller kurmuştum senin üzerine… Çocuklar görmüştüm parkta… bizimkilere benzeyen… Sonra.. yaşlı iki çift görmüştüm.. Yıllara rağmen..Birbirini seven… Aynı biz gibi...
Hayaller gerçekleşmiyormuş bunu anladım… Şimdi sen başka kaderlere çizeceksin yolunu aynı benim gibi Başka aşklar başka sevgiler başka insanlar Yeniden söylenecek aynı sözler yeniden kurulacak hayaller.. Hayaller aynıyken oyuncular değişecek sadece… Ama ben seni istemiştim.. başka insanları başka aşkları değil.. Ben hayallerimi geri istiyorum şimdi.. yerine başka hayaller değil…
Ne yapsam boş Ne söylesem saçma artık… Yoksun çünkü..Çıkıp gittin hayatımdan.. Belki başladın bile yeni hayallere Belki ilk sözlerini söyledin yeni oyununun Benim kelimeler içinde kifayetsiz kaldı sözlerim Anlamsız cümlelerle yok oldu anlamlarım Belkide hiçbir zaman okumayacağın.. Varlığından haberdar bile olmayacağın.. Böyle bir şiir içinde sıkışıp kaldı ‘’Geri Dön’’ feryatlarım...

Anladım...
1 sayfadaki 1 sayfası